Blog

Salon Oturma Grubu

Salon Oturma Grubu hakkında “Salonum aslında uzun, dar dikdörtgen bir alan,” diyor Studio Ten 25’in tasarımcısı Abbe Fenimore. “Odanızı nasıl kullanacağınızı düşünün. Sadece odayı doldurmak yerine odaya koymak yerine, parçaları bulmaya çalışın.” Hem kullanımı eğlenceli hem de işlev oluşturmaya yardımcı oluyor. ”

Salon Oturma Grubu Modelleri Nelerdir?

Fenimore, yerleşik bir çubuk, kitaplıklar, raflar veya hatta mobilyalarınıza benzer bir çalışma alanı eklemenin uzun bir oturma odasının görünümünü bir araya getirebileceğine inanıyor. Yerleşim planınızı yapmadan önce kapı, ısıtıcı, priz ve pencerelere dikkat edin – bu eşyaların yerleri, mobilya yerleştirmeyi sınırlandırabilir ve nihai kat planı kararları alınmadan önce dikkate alınmadığı takdirde sorunlu olabilir.

Salon Oturma Grubu  konusunda kaçınmak istediğiniz şey, bir koridor gibi duran uzun bir oturma odası, ScavulloDesign Interiors’ın tasarımcısı Marysia Rybock. Dar mobilyalar kullanmak, odanın uzun hatlarını vurgulayacaktır. Özel bir his ve sıkı döşeme ile bir kanepe için gidin.

Rybock, “Bir kanepe ve bir sehpa yerine küçük parçaların ve bunların çeşitlerinin kullanılması, alanın daha geniş ve benzersiz hissetmesine yardımcı oluyor,” diyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.