Blog

Tüm Dünyaya Ofis Mobilyası

Bir ofiste lobi için sandalye seçmek çoğu zaman mevcut alana bağlıdır. Birkaç anahtar parça gerektiren geniş bir alana veya bekleyen müşterilere uyacak kadar koltuk gerektirecek küçük bir girişe sahip olun, doğru ofis lobi sandalyesini seçmek önemlidir.

Firmamız Türkiye’de  ve dünyadaki ofislere lobi mobilyaları sağlamıştır. Nova Metal Sandalyemiz, Rebecca Wire, Eiffel Arm ve Soho Flat, ofis lobilerinde yer alan modern sandalyelerimizden sadece birkaçı.

Ofis lobisinde kullanılan mobilyalar zaman testine dayanacak kadar basit olmalı, ayrıca sık sık değiştirmek zorunda kalmamanız için sağlam ve iyi yapılmalıdır. Deri sandalyeler genellikle ofis lobileri gibi yüksek kullanımlı alanlar için en iyi seçenektir, çünkü bezlerin temizliği kolaydır ve ağır kullanıma dayanır.

Çalışma alanları
Topluluk çalışma alanları, çalışanlara çalışmak için farklı bir alan sağlamak için sehpalar, mama sandalyeleri, bar tabureleri, yüksek masalar ve zemin minderleri gibi şeyleri içerebilir. Akranlarla işbirliği yapmak çok modern bir iş fikridir. Modern mobilyalar kullanmak sadece bölge ile birlikte geliyor!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.