Köşe Takımları

Yataş Köşe Takımları

Köşe Takımları Yıllardır dile gelen bir firma aslında “yatak köşe takımları” ama isim değişikliği ile yine bir ikilemden kurtulmuş oldu “ENZA HOME” adı kullanmaya başladı, ama yine bilenler “yataş” olarak  bilği için “yataş enza home” olarak kullanılıyor. Aslında biraz karışık bir durumda kaldı, bilgimizce biraz paylaşım yapalım.

2015 Yataş, ENZA HOME

2015 yılında “ENZA HOME” daha öncesi sadece “yataş” ismini kullanıyor idi aslında bunların hemsinin bağlı oldu bir grup gurubun ismi ise “yataşgrup” olarak bilinmekte.
Tanıtımı yaptıktan sonra biraz kalitesinden bahsedelim yataş köşe takımları kalite olarak nasıl ve fiyat olarak her kesime hitap ediyormu ona bakalım biraz. Enza home yataş fiyat olarak her kesime uygun “köşe takımları”  sunmakta ama bazı firmalarda “enza home yataş” modellerini daha hesaplı almakta mümkün ama “yataş” garantisi değilde üreten firmalar kendi garantisinde sunmaktadır. Yataş şirketine ait tescilli modellerin yapılması kesinlikle “yasak” olduğunu bilmenizde fayda var diyorum, üretecek firma ile bu ayrıntıların görüşülmesi gerekmektedir. “2015 yataş köşe takımları” modelinde 2014 ve daha eski yıllara göre yeni tirentler uygulaması 2015 yılında daha az ve neden bilinmez ama daha eski yıllarda köşe takımına hazırlamış olduğu en yeni modeller ve en güzel tasarımlar sunuyordu müşterilerine, ama yinede söylemem gerekir yataş enza home marka tescilli firmalar gibi yapmış olduğu ürünleri geniş servis ağı ile garanti durumu ve sevkiyatlarını zamanında uygulamakta.

rekli-koselr Ceri köşe takımı renkli kosem Antonino Köşe Takımı Köşe Koltuk kosekoltuktakim kosekoltuktakimla

Anasayfa

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.