Blog

Yemek Odası Sandalyeler

Yemek odaları yıllar içinde trendlerdeki en aşırı değişikliklerden bazılarını gördü. Her zaman bir evde ve son on yıl içinde en geleneksel odalardan biri olmuştur ya da öylesine modernite bir patlama gördü.

Yemek odası trendleri sürekli değişiyor. Geleneksel, karanlık bir mekândan yemek odaları artık tasarım için evin en özelleştirilebilir ve esnek odalarından biri. SohoConcept’te modern yemek odası trendleri ve mobilyalar hakkında daha önce yazmıştık. Bunlar sürekli değişiyor ve yeni tasarımı denemek için evinizde harika bir fırsat sunuyor.

Yemek odanızı güncellemek için bazı fikirler arıyorsanız, sohoConcept’in modern yemek odası için yeni 6 fikriyle ilham alın.

Yemek Odanızı Modernize Edin
Büyük Aydınlatma Armatürleri
Herkes, dedelerinin yemek odalarındaki büyük avizeyi hatırlıyor – süslü, güzel ve çok eski. Kristal avizeler kesinlikle lüks ve modern olsa da, yemek odası trendlerinin çoğu masadaki iki ya da üç büyük aydınlatma armatürüne geçiyor.

Düşük asılı lambalar, dairesel ışıklar ve endüstriyel ampul düzenlemeleri, modern yemek odaları için popüler aydınlatma armatürlerinin örnekleridir. Sadece avizeler yerine benzersiz armatürlerin kullanılması, masa aranjmanınız ve ayarlarınız için odak noktası oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Eşsiz Sandalyeler
Eşsiz yemek sandalyeleri sohoConcept’te sevdiğimiz bir mobilya trendi. Tek tip bir yemek takımı birçok evde veya restoranda uygun olsa da, sandalyeleri karıştırmak ve bazı benzersiz parçalara sahip olmak eviniz ve tasarımınız hakkında harika bir hikaye anlatabilir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.