Blog

Yemek Sandalyeleri

Örümcek yemek sandalyeleri göründüğü kadar korkutucu değil! Ürpertici isimlerini bacak stillerinden alıyorlar – sandalyenin ortasından çıkan dört bacakları, sonunda eğrileri var ve çok az ‘ayak’ oluşturuyorlar. Bu onlara örümcek bacaklarının görünümünü verir!

Bu tür yemek sandalyeleri eşsiz görünümleri nedeniyle favorilerimiz arasında. Geleneksel süslü yemek sandalyesinin havası vardır, çünkü bacaklarının ucunda bu ayrı ayakların olması geleneksel bir tarzın göstergesidir. Nevada Spider yemek sandalyemiz gibi krom örümcek ayakları geleneksel, modern, minimalist ve lüksün eşsiz bir karışımıdır.

Silahlı Derviş Örümcek gibi diğer örümcek yemek sandalyeleri, geniş yemek salonları veya çok fazla oturma gerektiren masalar için idealdir. Döşeme ve sessiz gölgeler üzerinde harika çalışıyorlar, odanın odağının masaya, dekora veya sadece sohbete gitmesine izin veriyorlar.

yuvarlak

İnsanlardan aklınıza gelebilecek en modern mobilyayı seçmelerini isterseniz, birçoğu yuvarlak, yuvarlak bir sandalye önerecektir. Yuvarlak bir sandalyenin tarzı hakkında bir şey modernite ve sınıfa ilham veriyor!

Yuvarlak sandalyeler ve koltuklar, çok fazla alana sahip yemek mekanlarında ya da alanın izin vermemesi durumunda, masanın başındaki sandalyeler (mobilyaların karıştırılması ve eşleştirilmesi her zaman stilde olduğu için) kolayca kullanılabilir. Bu sandalyeler için parlak bir renk seçmek, onları yemek odanızın odak noktası haline getirecektir.

Firmamızın uygun şekilde Crescent adlı yuvarlak sandalyeler serisi, yemek odalarında bir sonraki modernizm seviyesini arayanlar için mükemmeldir. Göze çarpmak için parlak kırmızı veya mor yemek sandalyeleri olması gerekmez! Crescent Tower veya Crescent Star yemek sandalyelerimiz bile siyah, gri veya kahverengi yemek sandalyelerimiz bile modernliği ön plana çıkarıyor ve tasarım tercihlerinizi denemekten korkmadığınızı gösteriyor. Bunlar sohoConcept’te en sevdiğimiz metal ve ahşap yemek sandalyelerimiz arasında!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.