Dekorasyon

Yeni Yıl, Yeni Salonlar, Yeni Odalar

Mutlu yeni yıl herkes! Masamda olduğumdan ve son iki haftadır oturma odasına yaptığım bazı değişiklikleri gözden geçirerek sizlere göstererek yılın ilk dakikasına başlayacağım.

Yeniyıla  kadar koşuşturmada sonunda çerçeveleme yaptım ve siyah beyaz galeri duvarına yeni parçalar ekledim. Eklemeler, duvarın daha bitmiş görünmesini sağlamak için arzu edilen bir etkiye sahipti ve düzene yapılan ince ayarlar, önceki enkarnasyona göre çok daha iyi çalışıyor. Sanırım galeri duvar düzenleri doğru hale getirmek gerçekten zor, ve şu anda bu resimde olduğumuzu hissediyorum (sizden ben arasında tamamen deli olmaya başlamıştı). En iyi bölüm, galeri artık sadece kanepenin üzerindeki alana odaklanmak yerine, duvarın her bir ucuna doğru uzanarak gözleri çizerek odayı daha büyük hissettiriyor. Sevmediğim sadece üç yeni parçanın dramatik bir etkisi oldu.

Ama burada, en heyecan verici ve en büyük değişim olan kanepelerden bahseden, Noel’den birkaç gün önce mükemmel zamanlama ile gelen ve yeni Odaya Dönüşen Deevans Mobilya‘nın yeni kanepesi.

Beni yeni aile üyesi, tanıtmak izin hımbıl …

Deevans-03 özel yapım, muhteşem tasarımı ile cömertçe boyutlandırılmış üçlü koltuklu bir kanepedir, bu da orta yüzyıl tarzına inceltilmiş meşe bacaklarla ince bir baş ses verir ve genel tasarımın çok ağır hissetmesini engeller.

Süper geniş kol dayanakları (ki bulduğumuz uzaktan kumandalı cihazlar, telefonlar ve ipadler için idealdir – çünkü dürüst olalım, evimizde en azından kanepe saati, neredeyse daima bu cihazların bir kısmını veya tamamını içeriyor) aynı yükseklikte Sırt kısmı ve dolgu kanepeye entegredir, ayrı oturma ve sırt minderlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır (aşağıda resimde gösterildiği gibi iki isteğe bağlı sırt yastığı dahildir). Bu tasarım ayrıntıları aerodinamik, çağdaş görünüşü arttırmak için birlikte çalışır.

Çok hafif olmayan ve çok koyu renkte olmayan yün dokusu orta-gri kumaş süper yumuşak ve rahat ve şunu belirtmiştim ki, geçtiğimiz birkaç haftadır hava şartlarında olduğumdan bu harcamıştım Ben genellikle koltukta oturduklarından daha fazla zaman ve gerçekten çok rahat. Gibi, almak istemiyorum rahat. Çok derin, yani çok fazla eritmek (tamam, ben de bu seçeneği bir kaç kez test etmiş olabilirim), yani gerçekten ayaklarım kıvrılmış halde geri yerleşmek anlamına gelir .

Üçlü bir kişilik olan eski kanepe, özellikle kompakt olsa da emin değilim ama Slouchy kesinlikle daha cömert bir oturma alanına sahiptir – üç kişi daima eski kanepede çok yakın hissettik, ancak yenisi ile mükemmel bir şekilde iyi durumda.

Açıkçası büyük bir mobilyanın tasarımı gibi, daha çağdaş bir şeyden dolayı çok mutluyum, böyle bir kanepe gerçekten bir odanın görünümünü tanımlıyor ve bu şekil burada çok iyi işliyor.

Söylemeye gerek yok, bütün ailenin başparmaklarından biri var ve odaya hoş bir taze görünüm ve his veriyor. Ben ondan çok mutluyum! Söyleyebilir misin!?

Özgün, (Ben zorunda değilim ama, eklemek istediğiniz olmuştur böyle de İç ve bahçe hem de diğer mobilya fantastik bir dizi var, çalışmak için bir zevk). Gerçekten çok güzel görünen Malibu Lüks Greywash Ahşap Salon Seti gibi açık hava seçeneklerinden bazılarını tamamen izliyorum ve kullanılabilir bazı sıcak günleri hayal ediyorum. Elinde bir kokteyl var. Obvs. Bu şirketi yönlendiren gerçek bir tutkumuz var, bu sadece güzel, lütfen git ve kontrol et.

Kaynak: Bianka Hall

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.