Zaman Özel Tasarım Zamanı

By 23 Ağustos 2015 Genel

Başlığımızda olduğu gibi artık zaman özel tasarım zamanı yeni nesil koltuklar eski koltukları çok geride bıraktı ve Türkiye Koltuk ile dünya çapınca Koltuk Takımları üretmeye başladı. En güzel koltuk nasıl üretilir en rahat koltuk nasıl üretilir bunu dünyaya en güzel şekilde anlatıyor, gerek avangard olsun gerekse  Modern Koltuk Takımları ile söz sahibi oldu artık sizinde dikkatinizi çektiyse “istanbul başta olmak üzere inegöl ile beraber modern koltuk” yarışı içerisine girmiş durumdalar.

dekor

Modern Koltuklarda Eskilerde bu zaman değişen en büyük özelliklerden başlıcası ayak kısımları olan yükseklikler, ayaklardaki yükseklikler sayesinde koltuk takımlarınızın alt kısımlarını temizlemek için koltuğunuzu öze çekmek veya koltuğu kaldırıp altına eğilme zahmetinden sizleri kurtarmış oluyor, bu sayede koltuk takımın’da şık bir görüntü ile beraber özel bir tasarım imkanı sunmaktadır.

Oktay Baysal

Author Oktay Baysal

More posts by Oktay Baysal

Join the discussion 2 Comments

  • Yasemin dedi ki:

    Güzel ve hoş bir model bu modelin değişik renkleri varmı, ayriyeten özel sipariş alıyormusunuz

    • Kerim dedi ki:

      Merhaba, Yasemin Hanım, Bu modelimizin her rengi var ayriyeten özel sipariş verebillirsiniz. daha detaylı bilgi almak için iletişim adresimizden iletişime geçin. Teşekkürler Saygılarımlar.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Deevans.net Köşe Koltuk ve Koltuk Takımı Üreticisi.